Ceramiczne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi szeroki wachlarz produktów, które pozwolą Ci stworzyć wymarzoną aranżację swojego ogrodu. Aby połączyć efekty dekoracyjny z funkcjonalnością, przygotowaliśmy dla naszych klientów niezwykle estetyczne donice i osłonki ceramiczne w wielu wzorach i kolorach.

Są one świetną alternatywą dla modeli plastikowych, które łatwo ulegają zniszczeniu. Oferowane przez nas produkty, oprócz pięknej stylistyki, wyróżniają się wysoką wytrzymałością na zniszczenie, ścieranie, pękanie, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym również skrajne temperatury).

Do wyboru oddajemy kilkadziesiąt wzorów donic, osłonek oraz podstawek w różnych kolorach, dzięki czemu możesz dopasować poszczególne elementy do własnych upodobań. Będą się świetnie prezentować zarówno wśród otaczających krzewów, jak i przy chodniku bądź ścieżce.

Podczas wyboru osłonki pamiętaj, że należy przed posadzeniem rośliny bezpośrednio, zrobić odpowiedni drenaż, aby nie stała ona w wodzi,e gdy zbyt mocno podlejesz sadzonkę.

Szkliwienie ceramiki wytłaczanej jest procesem wykonywanym ręcznie, dlatego poszczególne egzemplarze produktu mogą się delikatnie od siebie różnić- w szczególności dotyczyć to może odcieni kolorów. 

Aktywne filtry